Żołnierze 1. ORel. w akcji “Szlachetna Paczka”

W tym roku żołnierze i pracownicy RON 1. Ośrodka Radioelektronicznego po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej przedświątecznej akcji “Szlachetna Paczka”

W dniach 19 -20 grudnia żołnierze i pracownicy naszej jednostki odwiedzili dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka, by wręczyć im wymarzone prezenty. Odwiedziny gości w mundurach sprawiły dzieciakom wiele radości, a najmłodsi szczególnie żywiołowo zareagowali na widok Świętego Mikołaja i naszej maskotki – sowy Orelki.

Akcja była wyjątkowym przeżyciem również dla samych odwiedzających, którzy cieszyli się, widząc uśmiechnięte buzie dzieci. Bardzo miłą i wzruszającą niespodzianką były piękne, własnoręcznie wykonane upominki, które dzieci przygotowały w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w akcję osób.

                                                              Tekst: Sekcja Wychowawcza