Wędrzyn. Msza św. i uroczystości związane ze świętem Wojsk Rozpoznania i Walki Elektronicznej

20 maja br. Mszą św. celebrowaną w Parafii Wojskowej w Wędrzynie w intencji żołnierzy i pracowników RON rozpoczęły się uroczyste obchody święta Wojsk Rozpoznania i Walki Elektronicznej. Mszy św. przewodniczył ks. ppłk Stanisław GARBACIK – proboszcz Parafii Wojskowej w Wędrzynie a koncelebrowali księża kapelani pełniący swoją posługę duszpasterską wśród żołnierzy przebywających na zgrupowaniu poligonowym w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie: ks. ppłk Andrzej PUZON – proboszcz parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie, ks. ppłk Kryspin RAK – proboszcz Parafii Wojskowej w Radomiu, kapelan 1 Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego i ks. por. Marek RYCIO – kapelan Garnizonów Olsztyn i Lidzbark Warmiński.

Zapraszamy na fotorelację: