Zaproszenie na obchody patriotyczne 81. rocznicy agresji wojsk radzieckich na Polskę w dniu 17 września 2020 r.

Dowódca Garnizonu Radom płk pil. Maciej Siemiński i Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski zapraszają na obchody patriotyczne 81. rocznicy agresji wojsk radzieckich na Polskę w dniu 17 września 2020 r. 

Miejsce uroczystości:
Cmentarz Rzymskokatolicki przy ul. B. Limanowskiego 72 w Radomiu

– godz. 10.00 – Zbiórka uczestników uroczystości i pocztów sztandarowych na parkingu przy ul. Limanowskiego 

– godz. 10.10 – Przemarsz uczestników uroczystości pod pomnik Anioła Ciszy na Cmentarzu Rzymskokatolickim. Odegranie Hymnu państwowego, wystąpienia okolicznościowe, Apel Pamięci, salwa honorowa, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem zamordowanych przez NKWD, zwanym “Katyńskim”