Zaproszenie. Msza św. w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego – 15.08 godz. 12.00

15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wspominamy 100. rocznicę zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej 1920 roku – „Cudu nad Wisłą” – i modlimy się za Polskich Żołnierzy w dniu Ich święta. 
O godz. 12.00 w Kościele Garnizonowym pod przewodnictwem JE ks. bp Piotra Turzyńskiego – Biskupa Pomocniczego Diecezji Radomskiej zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego. Po Mszy św. na placu przed kościołem odczytany zostanie Apel Pamięci, a następnie przedstawiciele władz i służb mundurowych złożą kwiaty na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy, aby w naszych modlitwach zawsze pamiętać o Polskich Żołnierzach, Pracownikach Resortu Obrony Narodowej i wszystkich związanych z Siłami Zbrojnymi.