Spotkanie z księżmi kapelanami w 1. Ośrodku Radioelektronicznym.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, w dniu 18 grudnia 2018 r., w naszej jednostce odbyło się spotkanie z księżmi kapelanami.

Spotkanie dla żołnierzy i pracowników RON poprowadzili: ks. ppłk Kryspin Rak – proboszcz Parafii Wojskowej pw. św. Stanisława Biskupa w Radomiu, kapelan Garnizonu Grójec oraz ks. mjr Rafał Kaproń – proboszcz Parafii Wojskowej w Przemyślu. Ksiądz Kaproń zachęcał do tego, by w okresie adwentu oddać się refleksji nad własną kondycją duchową, a także relacjami z naszymi najbliższymi, o które nie zawsze dbamy z należytą uwagą. Kilkakrotnie podkreślił, że rodzina jest największą i najważniejszą wartością, a dobre relacje z bliskimi są podstawą prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.

Na zakończenie księża kapelani złożyli wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Dowódca 1.ORel. płk Andrzej Kozera, w imieniu wszystkich żołnierzy i pracowników jednostki, podziękował księżom kapelanom za spotkanie, również życząc im spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.