Spotkanie wigilijne w 62 Batalionie Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej w Radomiu

20 grudnia br., odbyło się spotkanie wigilijne, którego gospodarzem był dowódca 62 Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej w Radomiu ppłk Łukasz BARANOWSKI

W spotkaniu wigilijnym udział wzięli: Dowódca 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej płk Przemysław OWCZAREK, władze rządowe i samorządowe, przedstawiciele parlamentu, przedstawiciele duchowieństwa, przedstawiciele służb mundurowych i jednostek wojskowych garnizonu Radom, stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych, lokalnych szkół, a także kombatanci, seniorzy lotnictwa i żołnierze 62 Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej

Zanim wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia, kapelan 42 BLSz ks. ppłk Kryspin Rak odczytał fragment z Ewangelii według św. Łukasza, a słowo pasterskie wygłosił i opłatek pobłogosławił JE. Ks. Bp Adam ODZIMEK – biskup senior Diecezji Radomskiej.

Spotkanie wigilijne poprzedził Koncert Bożonarodzeniowy „W służbie Bogu i Ojczyźnie” w wykonaniu Roberta Grudnia oraz solistów Opery i Teatru Muzycznego w Łodzi.

Foto: st. chor. Krzysztof Lao