Radom. Modlitwa w Godzinie W przy grobie Powstańca Warszawskiego

Spotkają się 1 sierpnia o godz. 17 przy grobie śp. biskupa Edwarda Materskiego, by pomodlić się za wszystkich uczestników Powstania Warszawskiego.

Członkowie Klubu Inteligencji Katolickiej w Radomiu zapraszają 1 sierpnia, w 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, w Godzinie W do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich uczestników Powstania. Modlitwa odbędzie się przy grobie śp. biskupa Edwarda Materskiego ordynariusza radomskiego, który jako kleryk był zaprzysiężony w AK i brał udział w Powstaniu Warszawskim. Do udziału we wspólnej modlitwie na cmentarzu przy ul. Limanowskiego w Radomiu 1 sierpnia o godz. 17 zaprasza Jan Rejczak, prezes KIK

W niedzielę, 2 sierpnia o godz. 12.30 w radomskiej katedrze sprawowana będzie Msza święta w intencji Powstańców. Liturgia będzie transmitowana przez Radio Plus Radom.

Radio Plus Radom

W Kościele Garnizonowym Msza św. w intencji Ojczyzny i Powstańców Warszawskich zostanie odprawiona w sobotę 1 sierpnia o godz. 12.00