Przysięga wojskowa w 1.ORel.

W dniu 5 grudnia 2016 r. w 1.Grójeckim Ośrodku Radioelektronicznym odbyła się uroczysta zbiórka. Był to dzień szczególny i jednocześnie niezapomniany dla wielu żołnierzy i pracowników wojska. Mł. chor. Łukasz MĘCINA, w tym dniu złożył przysięgę wojskową na sztandar 1.Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego, któremu błogosławieństwa udzielił ks. mjr Kryspin RAK – kapelan Garnizonu Grójec. Również w tym dniu pożegnaliśmy Panią Danutę PROCEK która udała się na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy, Pani Danusiu za lata sumiennej i wzorowej pracy. Dzień ten był wyjątkowy dla Pani Iwony KRAWCZYK obchodzącej jubileusz 25-lecia pracy zawodowej. Uroczystość była również okazją do wręczenia awansów na kolejne stopnie wojskowe i wyróżnień dla “Najlepszych z najlepszych 2016 roku” żołnierzy i pracowników 1.ORel. „Oficerem roku 2016” został kpt. Grzegorz OLSZOWSKI, „Podoficerem roku 2016” został st. chor. sztab. Adam TOPCZEWSKI, „Szeregowym roku 2016” został st. szer. Grzegorz KRAJZA a „Pracownikiem roku 2016” została Pani Teresa SZMELC.

 

Tekst: mjr Adam Grzebalski

Zdjęcia: p. Dariusz Wiśniewski