W czwartek 21.05. Mszą Św. o godz. 12.00 rozpoczęła się peregrynacja Obrazu Matki Bożej Łaskawej w Garnizonie Radom. Mszę Św. celebrowali kapelani służb mundurowych Radomia. Na uroczystości byli obecni dowódcy i komendanci garnizonu oraz wierni parafii wojskowej w Radomiu.


































