- W poniedziałek NMP Matki Kościoła. Msze św. o godzinie 12.00 i 18.00.
- W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Msze św. o godzinie 12.00 i 18.00.
- Do czwartku pozostanie z nami Obraz MB Łaskawej. Obraz zasłynął m.in. słynnym Cudem nad Wisłą. Zachęcamy do nawiedzania obrazu i zawierzenia się Matce Bożej.
- Bóg zapłać Ks. kan. płk. Kryspinowi Rakowi (byłemu naszemu proboszczowi), za skierowane do nas słowo.
- Bóg zapłać Pani Anecie Ciężarek, że czuwa nad peregrynacją w naszej Ojczyźnie i za słowo o Obrazie MB, które skieruje do nas po błogosławieństwie.
Wszystkim parafianom oraz sympatykom Kościoła Garnizonowego
życzymy w tym tygodniu błogosławieństwa Bożego.
Niech Maryja Hetmanka Żołnierza Polskiego ma wszystkich w swojej opiece, a nasz Patron Św. bp Stanisław wyprasza wszelkie potrzebne łaski.