- Nabożeństwa majowe w kościele garnizonowym w niedziele o godzinie 11.30, a w dni zwykłe o godzinie 12.30.
- W czwartek przybędzie do nas Obraz MB Łaskawej. Uroczyste przywitanie obrazu o godzinie 12.00. Obraz, który zasłynął od czasu Cudu nad Wisłą pozostanie w naszej świątyni przez tydzień. Zachęcamy do nawiedzania obrazu i zawierzenia się Matce Bożej.
Wszystkim parafianom oraz sympatykom Kościoła Garnizonowego
życzymy w tym tygodniu błogosławieństwa Bożego.
Niech Maryja Hetmanka Żołnierza Polskiego ma wszystkich w swojej opiece, a nasz Patron Św. bp Stanisław wyprasza wszelkie potrzebne łaski.