V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21 marca 2021

1. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. We czwartek (25 marca) przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego
    – dokładnie dziewięć miesięcy przed Bożym Narodzeniem. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  3. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach 26-28 marca. Poprowadzi je ks. Piotr Woszczyk – proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu. Otoczmy Go naszą modlitwą i zaplanujmy sobie czas, by jak najlepiej przygotować się do głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane w tych dniach na tacę przeznaczone będą do dyspozycji Księdza rekolekcjonisty.
  4. W Wielkim Poście szczególnie pragniemy pomagać potrzebującym, dlatego prowadzimy zbiórkę produktów żywnościowych oraz ofiar pieniężnych, które jako dar wielkopostny możemy składać pod amboną. Pomoc w postaci paczek żywnościowych już tradycyjnie przed świętami trafi do osób najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
  6. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo pamiętajmy o zachowaniu dystansu w kościele i obowiązku zakrywania ust i nosa.