OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 

14 marca 2021

1. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach 26-28 marca. Poprowadzi je ks. Piotr Woszczyk – proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu. Otoczmy Go naszą modlitwą i zaplanujmy sobie czas, by jak najlepiej przygotować się do głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane w tych dniach na tacę przeznaczone będą do dyspozycji Księdza rekolekcjonisty.

3. W piątek (19.03) przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, opiekuna Świętej Rodziny, a także wielkiego Patrona mężczyzn. Tego dnia swoje imieniny obchodzi ks. bp Józef Guzdek ­– Biskup Polowy Wojska Polskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszym dostojnym Solenizancie. 

4. W Wielkim Poście szczególnie pragniemy pomagać potrzebującym, dlatego prowadzimy zbiórkę produktów żywnościowych oraz ofiar pieniężnych, które jako dar wielkopostny możemy składać pod amboną. Pomoc w postaci paczek żywnościowych już tradycyjnie przed świętami trafi do osób najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. 

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!