OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 

7 marca 2021

1. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W sobotę (13.03) przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem miłości do Głowy Kościoła powszechnego.

3. W Wielkim Poście szczególnie pragniemy pomagać potrzebującym, dlatego prowadzimy zbiórkę produktów żywnościowych oraz ofiar pieniężnych, które jako dar wielkopostny możemy składać pod amboną. Pomoc w postaci paczek żywnościowych już tradycyjnie przed świętami trafi do osób najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

4. Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i do skarbonek w świątyni na cele wspólnoty parafialnej i jej utrzymanie. Podczas zbiórki w niedzielę Ad Gentes udało się zgromadzić kwotę 860 złotych. Niech dobry Bóg wynagradza Waszą hojność swoim błogosławieństwem.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. 

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!