Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020

  1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na ostatnie już nabożeństwa czerwcowe w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o godz. 12.00
  2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Papieski zatytułowany: „2020. Rok Św. Jana Pawła II – Zrozumieć Niepodległą”. Wystąpią: Alicja WĘGORZEWSKA – śpiew, Maciej MIECZNIKOWSKI – śpiew, Bogdan KIEREJSZA – skrzypce, Robert GRUDZIEŃ – organy, fortepian
  3. Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Tradycja głosi, że ponieśli śmierć męczeńską tego samego dnia. Zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00 i 18.00
  4. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna
  6. W piątek, 3 lipca, obchodzimy święto Świętego Tomasza, apostoła, który pokonał niemoc własnej wiary i jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii, gdzie zginął śmiercią męczeńską
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 12.00. Spowiedź św. w piątek przed Mszą św. o godz. 12.00 i 18.00
  8. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca – 15 min. przed każdą Mszą św. zapraszamy na modlitwę wypominkową w intencji naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach. Msza św. w tej intencji będzie sprawowana o godz. 9.00
  9. W okresie wakacji (lipiec – sierpień) kancelaria parafialna czynna: poniedziałek, środa, piątek w godz. 17.00 – 17.45

Wszystkim życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia