X NIEDZIELA ZWYKŁA 6 czerwca 2021

1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni,
    że Bóg jest na wyciągnięcie ręki, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami.
  2. We wtorek 8 czerwca przypada wspomnienie św. Jadwigi Królowej. Msza św. z homilią
    i błogosławieństwem relikwiami św. Jadwigi o godz. 12.00.
  3. W środę zapraszamy o godz. 12.00 na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W środę po mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się koncert
    Chóru Miasta Radomia SANCTI CASIMIRI CANTORES RADOMIENSES pod dyrekcją
    ks. Wojciecha Szarego. Serdecznie zapraszamy.
  5. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 12.00, a w niedzielę o godz. 17.30.
  6. W piątek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godz. 12.00 i 18.00. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W piątek na mszy św. godz. 12.00 będziemy się modlić za uczniów Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. 72 Pułku Piechoty z racji ślubowania klas pierwszych.
  8. W sobotę 12 czerwca wspominamy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.