WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE  16 maja 2021

1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam,
    że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje On jednocześnie w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.
  2. Dzisiaj grupa dzieci na mszy św. o godz. 12.00 przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary
    oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze. W Białym Tygodniu dzieci wraz z rodzicami i bliskimi będą uczestniczyć we Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. W środę zapraszamy o godz. 12.00 na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni są celebrowane od poniedziałku do soboty
    po Mszy św. o godz. 12.00 a w niedzielę o godz. 17.30
  5. Przypominamy o obostrzeniach epidemicznych.
    Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.