Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06.2020

  1. Jak każdej niedzieli Pan Bóg obficie zastawia dla nas stół słowa i Eucharystii. Pozostając w klimacie Uroczystości Bożego Ciała, pragniemy jeszcze głębiej wnikać w tajemnicę Boga, który pozostał z nami pod postaciami chleba i wina
  2. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte tego dnia o godz. 12.00 i 18.00. Z inicjatywy św. Jana Pawła II jest to Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów. Wszystkich, a zwłaszcza posługujących w naszej parafii księży polecamy modlitwom parafian i wszystkich modlących się w naszym Kościele Garnizonowym
  3. W sobotę, 20 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny
  4. Czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 12.00 a w niedzielę o godz. 17.30

Wszystkim życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia