OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

                                 9 maja 2021

  1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy uświetnili swoją pracą
    i zaangażowaniem oprawę uroczystości związanej z obchodami 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja jak i obchodów 76 rocznicy zakończenia II wojny światowej Dziękujemy jednocześnie uczestnikom za obecność i modlitwę podczas wspomnianych wydarzeń.
  2. W środę zapraszamy o godz. 12.00 na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W naszym kościele nabożeństwa majowe celebrujemy od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 12.00, a w niedzielę o godz. 17.30.
  4. W piątek 14 maja patronuje nam św. Maciej, apostoł, wybrany przez apostołów do ich grona, który zajął miejsce Judasza.
  5. Informujemy, że I Komunia św. – pierwszej grupy kandydatów, odbędzie się
    w przyszłą niedzielę 16 maja o godz. 12.00. Już teraz prosimy, aby tego dnia skorzystać z nabożeństw w naszym kościele celebrowanych w innych godzinach. Powodem jest umożliwienie rodzicom dzieci komunijnych i ich gościom zachować przede wszystkim wymagania sanitarne co do liczby uczestników uroczystości.
  6. Przypominamy o obostrzeniach epidemicznych. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!