OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.09.2020

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież 
    i wychowawców. Podczas Eucharystii każdego dnia nadchodzącego tygodnia, będziemy prosili Boga o świętość naszych dzieci i młodzieży, bo od nich zależy przyszłość naszego narodu i Kościoła
  2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszki dla Ziemi Świętej. Zbiórka pierwotnie miała odbyć się w Wielki Piątek, jednak ze względu na wprowadzone ograniczenia wynikające z panującej epidemii została przeniesiona przez Stolicę Apostolską na dzisiejszą niedzielę. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać
  3. W poniedziałek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00 i 18.00
  4. W poniedziałek (14.09) kancelaria parafialna będzie zamknięta 
  5. We wtorek w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
  6. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  7. W czwartek 17 września przypada 81 rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. O godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Limanowskiego odbędą się miejskie uroczystości, a następnie w naszym kościele Msza św. o godz. 12.00 w intencji poległych i pomordowanych na Wschodzie
  8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 i spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci, które w naszej parafii rozpoczną przygotowania do przyjęcia I Komunii św. 

Wszystkim życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia