8 maja w Garnizonie Radom odbyły się obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa. Uroczystości na pamiątkę zakończenia II wojny światowej w Europie i zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami rozpoczęła msza święta w kościele garnizonowym.
W uroczystościach udział wziął zastępca dowódcy 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego płk Piotr Nocoń, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych Garnizonu Radom, kombatanci, seniorzy lotnictwa oraz młodzież szkolna.
Po mszy obchody 81. rocznicy zakończenia II wojny światowej przeniosły się na plac przed kościołem garnizonowym. Zgodnie z ceremoniałem wojskowym został odczytany Apel Pamięci, kompania honorowa oddała salwę honorową, po czym uczestnicy uroczystości złożyli również kwiaty na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza.
Kompanię honorową podczas uroczystości wystawił Ośrodek Reprezentacyjny Wojsk Obrony Terytorialnej.






















