Koncert Kolędowo – Noworoczny w Parafii Wojskowej

19 stycznia br., w samo południe w Kościele Garnizonowym została odprawiona Msza święta w intencji parafian i gości. Mszy świętej przewodniczył ks. Piotr WOSZCZYK Cor – proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu.

Po Mszy św. odbył się Koncert Kolędowo – Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Radomia, pod batutą kpt. Łukasza KUKULSKIEGO, podczas którego zebrani wysłuchali bogato przygotowanego repertuaru nie tylko kolęd, ale również Marsza i Polki Straussa oraz Marsza Radeckiego. Gościnnie wystąpili: Magdalena RUCIŃSKA i Stasiek KUKULSKI.

Koncert był doskonałą okazją do wyróżnień. Z rąk Proboszcza Parafii Wojskowej ks. ppłk Kryspina RAKA, medal z okazji 100 – lecia ustanowienia Biskupstwa Polowego w Polsce „W służbie Bogu i Ojczyźnie” odebrał kapelmistrz kpt. Łukasz KUKULSKI.

Tekst: p. Anna KUNA

fot. P. Natalia LEŚNIEWSKA, st. chor. szt. Tomasz BANASIAK